Profesjonalne CV

Szukasz pracy? Potrzebujesz profesjonalnego CV.

Zapewniamy szeroki zakres usług, który pomoże Ci w procesie rekrutacji. Profesjonalne CV, list motywacyjny, tłumaczenie oraz konsultacja z rekruterem.

Kompleksowe usługi tworzenia CV i listów motywacyjnych

Doskonale rozumiemy osoby, które chcą mieć znakomitą pracę i wiedzą, że CV to nie jest tylko zwykły kawałek papieru. To coś więcej, co może być przepustką do tej pracy. 

Każde CV jest starannie tworzone według najlepszych, aktualnych praktyk.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i ambitnych specjalistów, którzy pomyślnie zrealizowali setki zleceń.

DLACZEGO MY

Wiemy, czego oczekujesz

Dobre CV to często początek lepszego życia. Zadowolenie ze swojego stanowiska w połączeniu z uczciwym wynagrodzeniem to coś, do czego każdy dąży. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie rekrutacji – zwłaszcza tym pierwszym.

Stworzyliśmy setki CV, które pozwoliły naszym klientom cieszyć się lepszą pracę. Posiadamy doświadczenie w naprawdę różnych stanowiskach – od pracowników fizycznych, przez kierowników i dyrektorów, aż po  sportowców, lekarzy, chirurgów czy marynarzy.

 

grafika kobieta z laptopem
grafika kobieta w kawiarni

O NAS

Pasja, doświadczenie
i wiedza

Wieloletnie doświadczenie pisania CV na rynek polski, a także i zagraniczny pozwala nam dzielić się wiedzą i realizować napjbardziej wymagające zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań. Staramy się analizować specyfikę każdej branży i każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

PROFESJONALNE CV

Mamy bogate doświadczenie w pisaniu róznego rodzaju CV. Pomożemy również Tobie.

List motywacyjny

Wciąż jest to pożądany dokument na rynku pracy. Jeśli go potrzebujesz - warto skorzystać z naszych usług.

Tłumaczenie

Aplikujesz do zagranicznej pracy? Oferujemy również tłumaczenie CV i listów motywacyjnych na język angielski, niemiecki, holenderski czy norweski.

DORADZTWO ZAWODOWE

Nie wiesz, na jakie oferty najlepiej aplikować? Pomożemy Ci!

KONSULTACJA Z REKRUTEREM

Rekruter pomoże Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Audyt CV

Nie jesteś pewien, czy zamówić profesjonalne CV? Prześlij nam swoje aktualne, a my sprawdzimy, co da się poprawić.

Proces współpracy

Usługa krok po kroku

Krok 1.
Pierwszy kontakt
Wypełnij krótki formularz kontaktowy i dodaj informację o tym, jak możemy Ci pomóc. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.
Krok 1.
Krok 2.
Odpowiedź i wycena
Po ustaleniu szczegółów drogą mailową lub telefoniczną, otrzymasz od nas ostateczną odpowiedź i wycenę – maksymalnie w ciągu 24h.
Krok 2.
Krok 3.
Realizacja usługi
W tym czasie robimy wszystko, by Twoje nowe CV było jak najlepsze. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie i dbamy o to, by przedstawić Twoje najmocniejsze strony.
Krok 3.
Krok 4.
Dokumenty są gotowe
Po ustalonym czasie przesyłami Ci drogą mailową gotowe dokumenty! Tak niewiele potrzeba do otrzymania profesjonalnego CV.
Krok 4.
FAQ

Najczęstsze pytania

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy lata doświadczenia, branżę oraz cel zawodowy. Taki orientacyjny zakres cenowy to od 149 zł do 299 zł za w pełni profesjonalne CV. 

Standardowy czas to do 3 dni roboczych. Opcja express to 24h. Czas jest liczony od uzyskania od Państwa wszelkich niezbędnych informacji.

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu nasz zespoł rozpoczyna pracę. W wyjątkowych sytuacjach można umówić się na płatność 50% kwoty przed zleceniem i 50% kwoty po zleceniu.

Standardowo przesyłamy klientom pliki PDF. Nie „spłaszczamy” ich, więc zachowują one możliwośc wszelkiej edycji. Można tego dokonać w oprogramowaniu Adobe Acrobat lub każdym innym dowolnym edytorze PDF (również online). Na życzenie klienta przesyłamy pliki przekonwertowane do formatu DOCX (MS Word) ze stworzonymi polami tekstowymi, dzięki czemu zachowane jest formatowanie, a treść można dowolnie modyfikować.

Klienci o nas

Opinie klientów

Napisane przez Państwa CV pomogło mi znaleźć nową pracę, z której jestem bardzo zadowolona.
Izabela
Kierownik sklepu
Z Państwa pomocą w postaci profesjonalnego CV dostałem pracę w jednej z największych firm w Polsce i to chyba jest najlepsza rekomendacja.
Michał
Specjalista ds. logistyki
Jestem bardzo zadowolony z usługi i na pewno będę polecał.
Łukasz
Inżynier ds. kontroli projektu
W moim przypadku dzięki Państwa profesjonalnej pomocy zostałam zaproszona na rozmowy kwalifikacyjne wszędzie tam, gdzie wysłałam CV. Znalazłam super pracę i uważam, że może profesjonalne CV nie gwarantuje od razu znalezienia pracy, ale na pewno pomaga w zostaniu zauważonym przez potencjalnego pracodawcę.
Magdalena
Kierownik oddziału
Chciałem bardzo podziękować za zrobienie Cv, dostałem pracę. Pan na rozmowie rekrutacyjnej zadał mi nawet pytanie, kto pisze tak dobre CV 🙂
Filip
Specjalista ds. zarządzania i informatyzacji
Bardzo, ale to bardzo dziękuję. Wszystko jest nieprawdopodobnie profesjonalne. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo chętnie zostanę z Państwem w kontakcie oraz zamierzam rekomendować wśród znajomych Wasze usługi. Jeszcze raz dziękuję.
Anita
Zastępca Team Leadera
Dzień dobry, powiem Państwu że nie spodziewałam się tak dobrej roboty!
Angelika
Fryzjerka, stylistka
Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonane CV, dobry kontakt i rzetelność.
Paweł
Elektromonter

Dla kogo tworzymy?

grafika test 003
grafika test 003

Mamy na swoim koncie kilkaset udanych realizacji. W naszej karierze tworzyliśmy CV dla dosłownie każdego sektora: kadra kierownicza i zarządzająca, IT, pracownicy fizyczni, prawnicy i adwokaci, branża TSL, FMCG, HoReCa, Fitness, Beauty. Wielu specjalistów w swoich dziedzinach uzyskało lepsze warunki zatrudnienia, a pracownicy fizyczni zyskali szansę na zdecydowanie lepszą pracę. Zdarzyło się nam także obsługiwać sportowców, którzy potrzebowali CV w celu pozyskania sponsorów.

grafika test 001

KONTAKT Z NAMI

Czekamy na wiadomość od Ciebie, aby przygotować Twoje profesjonalne CV.

    © 2022 zamawiamcv.pl | Mapa strony