Profesjonalne CV

Szukasz pracy? Potrzebujesz profesjonalnego CV.

Profesjonalne CV, list motywacyjny, tłumaczenie oraz konsultacja z rekruterem.

Kompleksowe usługi tworzenia CV i listów motywacyjnych

Doskonale rozumiemy osoby, które chcą mieć znakomitą pracę i wiedzą, że CV to nie jest tylko zwykły kawałek papieru. To coś więcej, co może być przepustką do tej pracy. 

Nasi klienci odnotowali bardzo duży wzrost zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną, a czas niepewnego oczekiwania na informację zwrotną obniżył się z kilku miesięcy do maksymalnie kilku tygodni.

Nasz kilkuosobowy zespół tworzą specjaliści z branży HR, copywriterzy oraz międzynarodowy rekruter z ponad 10-letnim stażem. Pomyślnie zrealizowaliśmy setki zleceń, które realnie pomogły naszym klientom w znalezieniu lepszej pracy.

DLACZEGO MY

Wiemy, czego oczekujesz

Dobre CV to często początek lepszego życia. Zadowolenie ze swojego stanowiska w połączeniu z uczciwym wynagrodzeniem to coś, do czego każdy dąży. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie rekrutacji – zwłaszcza tym pierwszym.

Stworzyliśmy setki CV, które pozwoliły naszym klientom cieszyć się lepszą pracę. Posiadamy doświadczenie w naprawdę różnych stanowiskach – od pracowników fizycznych, przez kierowników i dyrektorów, aż po  sportowców, lekarzy, chirurgów czy marynarzy.

Według informacji zwrotnych – ok. 80% naszych klientów otrzymało nową pracę już w ciągu pierwszych 30 dni od realizacji zlecenia.

O NAS

Pasja, doświadczenie
i wiedza

Wieloletnie doświadczenie pisania CV na rynek polski, a także i zagraniczny pozwala nam dzielić się wiedzą i realizować napjbardziej wymagające zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań. Staramy się analizować specyfikę każdej branży i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W ciągu prawie 4 lat zrealizowaliśmy już ponad 1000 zleceń, co w 99% przypadków poskutkowało nową, lepszą pracą dla naszych klientów.

PROFESJONALNE CV

Mamy bogate doświadczenie w pisaniu róznego rodzaju CV. Pomożemy również Tobie. Oferujemy kompleksową realizację dokumentów do aplikacji już w 24 godziny. Tworzymy CV pod konkretne stanowiska, przebranżowienie, a także te bardziej ogólne.

List motywacyjny

Wciąż jest to pożądany dokument na rynku pracy. Jeśli go potrzebujesz - warto skorzystać z naszych usług. Stanowi dopełnienie CV, w którym dodatkowo podkreślamy Twoje kompetencje zawodowe i motywacje do podjęcia pracy na danym stanowisku.

Tłumaczenie

Aplikujesz do zagranicznej pracy? Oferujemy również tłumaczenie CV i listów motywacyjnych na język angielski, niemiecki, holenderski czy norweski.

Proces współpracy

Usługa krok po kroku

Krok 1.
Pierwszy kontakt
Wypełnij krótki formularz kontaktowy i dodaj informację o tym, jak możemy Ci pomóc. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.
Krok 1.
Krok 2.
Odpowiedź i wycena
Po ustaleniu szczegółów drogą mailową lub telefoniczną, otrzymasz od nas ostateczną odpowiedź i wycenę – maksymalnie w ciągu 24h.
Krok 2.
Krok 3.
Realizacja usługi
W tym czasie robimy wszystko, by Twoje nowe CV było jak najlepsze. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie i dbamy o to, by przedstawić Twoje najmocniejsze strony.
Krok 3.
Krok 4.
Dokumenty są gotowe
Po ustalonym czasie (już nawet w 24 godziny) przesyłami Ci drogą mailową gotowe dokumenty w formacie PDF! Oferujemy także przygotowanie pliku Microsoft Word (docx i doc). Tak niewiele potrzeba do otrzymania profesjonalnego CV.
Krok 4.
FAQ

Najczęstsze pytania

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy lata doświadczenia, branżę oraz cel zawodowy. Koszt profesjonalnego CV zaczyna się już od 199 zł.

Standardowy czas to do 5 dni roboczych. Opcja express to  maksymalnie 48 h. Czas jest liczony od uzyskania od Państwa wszelkich niezbędnych informacji.

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu pieniędzy na koncie – nasz zespoł rozpoczyna pracę.

Standardowo przesyłamy klientom pliki PDF. Nie „spłaszczamy” ich, więc zachowują one możliwośc wszelkiej edycji. Można tego dokonać w oprogramowaniu Adobe Acrobat lub każdym innym dowolnym edytorze PDF (również online). Na życzenie klienta przesyłamy pliki przekonwertowane do formatu DOCX (MS Word) ze stworzonymi polami tekstowymi, dzięki czemu zachowane jest formatowanie, a treść można dowolnie modyfikować.

Klienci o nas

Opinie klientów

Napisane przez Państwa CV pomogło mi znaleźć nową pracę, z której jestem bardzo zadowolona.
Izabela Rachwalska
Kierownik sklepu
Z Państwa pomocą w postaci profesjonalnego CV dostałem pracę w jednej z największych firm w Polsce i to chyba jest najlepsza rekomendacja.
Michał Dąbrowski
Specjalista ds. logistyki
Jestem bardzo zadowolony z usługi i na pewno będę polecał.
Łukasz Maciaszek
Inżynier ds. kontroli projektu
W moim przypadku dzięki Państwa profesjonalnej pomocy zostałam zaproszona na rozmowy kwalifikacyjne wszędzie tam, gdzie wysłałam CV. Znalazłam super pracę i uważam, że może profesjonalne CV nie gwarantuje od razu znalezienia pracy, ale na pewno pomaga w zostaniu zauważonym przez potencjalnego pracodawcę.
Magdalena Matczak
Kierownik oddziału
Chciałem bardzo podziękować za zrobienie Cv, dostałem pracę. Pan na rozmowie rekrutacyjnej zadał mi nawet pytanie, kto pisze tak dobre CV 🙂
Filip Kryszkiewicz
Specjalista ds. zarządzania i informatyzacji
Bardzo, ale to bardzo dziękuję. Wszystko jest nieprawdopodobnie profesjonalne. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo chętnie zostanę z Państwem w kontakcie oraz zamierzam rekomendować wśród znajomych Wasze usługi. Jeszcze raz dziękuję.
Anita Lewandowska
Zastępca Team Leadera
Dzień dobry, powiem Państwu że nie spodziewałam się tak dobrej roboty!
Angelika Wojtczak
Fryzjerka, stylistka
Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonane CV, dobry kontakt i rzetelność.
Paweł Poręba
Elektromonter

Dla kogo tworzymy?

Mamy na swoim koncie kilkaset udanych realizacji. W naszej karierze tworzyliśmy CV dla dosłownie każdego sektora: kadra kierownicza i zarządzająca, IT, pracownicy fizyczni, prawnicy i adwokaci, branża TSL, FMCG, HoReCa, Fitness, Beauty. Wielu specjalistów w swoich dziedzinach uzyskało lepsze warunki zatrudnienia, a pracownicy fizyczni zyskali szansę na zdecydowanie lepszą pracę. Zdarzyło się nam także obsługiwać sportowców, którzy potrzebowali CV w celu pozyskania sponsorów.

Wielu specjalistów w swoich dziedzinach uzyskało lepsze warunki zatrudnienia, a pracownicy fizyczni zyskali szansę na zdecydowanie lepszą pracę. Zdarzyło się nam także obsługiwać sportowców, którzy potrzebowali CV w celu pozyskania sponsorów.

KONTAKT Z NAMI

Czekamy na wiadomość od Ciebie, aby przygotować Twoje profesjonalne CV.

    W czym możemy Ci pomóc?

    © 2023 zamawiamcv.pl | Mapa strony