Zamawiam CV

CV dla studenta

Jesteś studentem i potrzebujesz dobrego CV do swojej pierwszej poważnej pracy? Posiadasz niewielkie doświadczenie lub w ogóle go nie masz? Nie wiesz, od czego zacząć i co powinno się tam znaleźć?

Studenci często mają problem z CV, jednak dotyczy to każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę na rynku pracy. Brak doświadczenia jest najczęstszą przyczyną braku odpowiedzi na aplikację. Co w takiej sytuacji powinieneś zrobić? Zaczynajmy!

Profesjonalne i Skuteczne CV Dla Studenta za tylko 99 złotych.

100% Zadowolenia

100% Gwarancji Satysfakcji!

Nie dostaniesz się na rozmowę kwalifikacyjną przez 60 dni od momentu stworzenia CV?

Zwrócimy Ci pieniądze!

Odpowiemy na Twoją wiadomość w ciągu kilku godzin!

KONTAKT Z NAMI


  1. Zacznij od podsumowania

  Zacznij od dobrego podsumowania, czyli kilku krótkich zdań, które pokażą Cię z najlepszej strony.

  A zatem co tam ma być? Główne elementy:

  • Doświadczenie, jakie posiadasz do tej pory (jeśli go nie masz – nie pisz o tym)
  • Jaki kierunek studiujesz (warto wspomnieć, czy są to studia dzienne czy niestacjonarne)
  • Twoje najlepsze umiejętności i osiągnięcia, które przydadzą się na stanowisku

  Przykład:

  Student 2 roku marketingu i zarządzania w formie niestacjonarnej. Dzięki umiejętnościom analitycznym potrafi efektywnie sporządzać raporty i sprawozdania oraz dopasowywać ofertę do aktualnych potrzeb rynkowych. Świetnie odnajduje się w pracy zespołowej. Wie, jak nawiązywać trwałe relacje z klientem. Dąży do nieustannego rozwoju w zakresie marketingu internetowego.

  Jeszcze o podsumowaniu:

  • Ma być krótkie ( 2-3 linijki)
  • Warto napisać w trzeciej osoby liczby pojedynczej (brzmi to bardziej profesjonalnie oraz zwiększa szanse w przypadku aplikowania przez oprogramowanie zewnętrznej firmy)
  • Należy krótko się scharakteryzować
  • W miarę możliwości dobrze jest dopasować podsumowanie do oferty pracy. Jeśli w ofercie jest wymagana konkretna umiejętność, to najlepiej ją tam wyszczególnić

  2. Praktyki a doświadczenie

  Zapewne zastanawiałeś się chociaż raz, czy praktyki i staże liczą się jako doświadczenie zawodowe i mają znaczenie dla pracodawcy – jak najbardziej!

  Praktyki służą właśnie temu, byś nauczył się zawodu lub po prostu zaznał specyfiki pracy w firmie. Jeśli nie masz jeszcze większego (lub żadnego) doświadczenia, to jak najbardziej w CV należy umieścić wszelkie praktyki i staże, w których brałeś udział. Na przykład:

  Jak dobrze opisać swoje obowiązki? Prosto i konkretnie. Magia, ale jednak.

  01.2018 – 06.2018
  Praktykant
  Przykładowa firma Sp. z o.o.

  Zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów i sprawozdań
  • Składanie dziennych raportów z wykonanej pracy do przełożonych
  • Weryfikacja zgodności dokumentacji i dbanie o jej poprawny obieg
  • Pomoc w realizacji celów sprzedażowych
  • Profesjonalna obsługa klientów i przedstawianie oferty firmy

  3. Umiejętności

  Warto wymienić szerszy zakres umiejętności, niż związanych tylko z daną pracą – dopasowanie informacji pod konkretne stanowisko jest ważne, natomiast w CV jest kilka sekcji, w których możemy w większym stopniu pokazać swoje kwalifikacje, np. właśnie sekcja umiejętności. Dla przykładu:

  • Znajomość rynku marketingowego
  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientem
  • Świetna praca zespołowa
  • Analityczne myślenie
  • Planowanie i opracowywanie strategii działań
  • Prowadzenie archiwum
  • Znajomość MS Office w stopniu zaawansowanym

  4. Edukacja

  W przypadku CV dla studenta, edukacja jest bardzo ważną sekcją. Należy dokładnie wypisać, co się studiuje, nawet jeśli nie jest to powiązane ze stanowiskami, na które będziesz aplikować. Powinno się także określić specjalizację studiów oraz uczelnię. Warto także dopisać tryb (stacjonarne lub niestacjonarne). Nie trzeba pisać szkoły podstawowej lub liceum, natomiast szkołę zawodową lub technikum powinno się umieścić z uwagi na wyuczenie konkretnych zawodów, co skutkuje posiadaniem określonych umiejętności. Przykład:

  10.2017 – obecnie
  Zarządzanie – zarządzanie i marketing, studia magisterskie niestacjonarne
  Przykładowa uczelnia

  09.2013 – 06.2017
  Technik żywienia i usług gastronomicznych
  Przykładowy Zespół Szkół

  Profesjonalne i Skuteczne CV Dla Studenta za tylko 99 złotych.

  100% Zadowolenia

  100% Gwarancji Satysfakcji!

  Nie dostaniesz się na rozmowę kwalifikacyjną przez 60 dni od momentu stworzenia CV?

  Zwrócimy Ci pieniądze!

  Możesz się z nami skontaktować: Poprzez formularz kontaktowy Pisząc na [email protected] Dzwoniąc na 728 087 336

  5. Moje zainteresowania

  Jeśli w CV jest na to miejsce – jak najbardziej można wymienić kilka swoich zainteresowań (3-5). Pamiętaj jednak o tym, by były one konkretne. Zamiast „sport, książki, film” dużo lepiej jest napisać „piłka nożna, literatura kryminalna, filmy akcji”, czyli skonkretyzować poszczególne grupy, co w konsekwencji może zaciekawić rekrutera lub tworzyć dodatkowy, bardziej luźny temat podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  6. Informacje dodatkowe

  W CV dla studenta lub osoby z niewielkim doświadczeniem świetnie sprawdza się dodawanie dodatkowych informacji, czyli np. kursy, szkolenia, certyfikaty czy nawet wolontariat. W przypadku „większych” kursów lub szkoleń warto wpisać także organ wydający. W takich informacjach wpisuje się również datę ukończenia lub otrzymania. Pamiętaj, by wpisywać w CV tylko te języki obce, które znasz. Nie zawyżaj także stopnia ich znajomości, gdyż rekruterzy często to weryfikują podczas krótkiej rozmowy w danym języku (najczęściej angielski, niemiecki lub rosyjski).

  7. Pamiętaj o klauzuli RODO!

  Nie możesz w swoim CV zapomnieć o klauzuli RODO, ponieważ w takim przypadku rekruter nie mógłby nawet przeczytać twojego życiorysu zawodowego. Jeśli nie wiesz, jak sformułować treść takiej klauzuli, a w ogłoszeniu nie ma określonego wzoru, możesz skorzystać z gotowej – np. tej poniżej:

  Zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji.


  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Możesz się z nami skontaktować: Poprzez formularz kontaktowy Pisząc na [email protected] Dzwoniąc na 728 087 336