Zamawiam CV

O nas

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Jesteśmy dość młodym, ale ambitnym zespołem. Przeszliśmy wiele szkoleń i odbyliśmy wiele rozmów z międzynarodowymi rekruterami, by mieć pewność, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Chcemy pomagać ludziom w spełnianiu marzeń o dobrej pracy, która często jest początkiem pozytywnych zmian w życiu. Nieustannie konsultujemy się ze specjalistami HR, by aktualizować swoją wiedzę i doskonalić się w sztuce tworzenia CV.

Dlaczego my?

Ponieważ wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania. Stworzyliśmy setki dokumentów, które pomogły zdobyć pracę ludziom takim, jak Ty. Każdy z nas tworzył swoje CV, czasem wielokrotnie, by znaleźć pracę. Każdy z nas popełniał błędy, których sporo ludzi nie jest nawet świadomych. Przeszliśmy wiele szkoleń i pozostajemy w stałym kontakcie z międzynarodowymi rekruterami, by nieustannie się doskonalić i wzmacniać swoje kompetencje.

Każde CV jest starannie tworzone według najlepszych, aktualnych praktyk. Traktujemy każde zlecenie indywidualnie, dokonując szczegółowej analizy doświadczenia i pożądanych cech w danej branży. Piszemy CV pod konkretne stanowiska lub rynki, jak i te bardziej ogólne.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i ambitnych specjalistów, którzy pozytywnie zrealizowali setki zleceń. Cieszymy się pozytywnymi opiniami od ludzi, którzy dzięki naszym usługom zdobyli nową, dużo lepszą pracę – często w zupełnie nowych branżach.

Napisz do nas wiadomość i daj sobie szansę na profesjonalne CV