Zamawiam CV

O nas

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Doskonale rozumiemy osoby, które chcą mieć znakomitą pracę i wiedzą, że CV to nie jest tylko zwykły kawałek papieru. To coś więcej, co może być przepustką do tej pracy. 

Nasi klienci odnotowali bardzo duży wzrost zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną, a czas niepewnego oczekiwania na informację zwrotną obniżył się z kilku miesięcy do maksymalnie kilku tygodni.

Nasz kilkuosobowy zespół tworzą specjaliści z branży HR, copywriterzy oraz międzynarodowy rekruter z ponad 10-letnim stażem. Pomyślnie zrealizowaliśmy setki zleceń, które realnie pomogły naszym klientom w znalezieniu lepszej pracy.

DLACZEGO MY

Wiemy, czego oczekujesz

Dobre CV to często początek lepszego życia. Zadowolenie ze swojego stanowiska w połączeniu z uczciwym wynagrodzeniem to coś, do czego każdy dąży. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie rekrutacji – zwłaszcza tym pierwszym.

Stworzyliśmy setki CV, które pozwoliły naszym klientom cieszyć się lepszą pracę. Posiadamy doświadczenie w naprawdę różnych stanowiskach – od pracowników fizycznych, przez kierowników i dyrektorów, aż po  sportowców, lekarzy, chirurgów czy marynarzy.

Według informacji zwrotnych – ok. 80% naszych klientów otrzymało nową pracę już w ciągu pierwszych 30 dni od realizacji zlecenia.

O NAS

Pasja, doświadczenie
i wiedza

Wieloletnie doświadczenie pisania CV na rynek polski, a także i zagraniczny pozwala nam dzielić się wiedzą i realizować napjbardziej wymagające zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań. Staramy się analizować specyfikę każdej branży i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W ciągu prawie 4 lat zrealizowaliśmy już ponad 1000 zleceń, co w 99% przypadków poskutkowało nową, lepszą pracą dla naszych klientów.

Napisz do nas wiadomość i daj sobie szansę na profesjonalne CV