Zamawiam CV

Nasze usługi

Co oferujemy?

CV i list motywacyjny

Mamy bogate doświadczenie w pisaniu różnego rodzaju CV. Pomożemy również Tobie. Oferujemy kompleksową realizację dokumentów do aplikacji już w 24 godziny. Tworzymy CV pod konkretne stanowiska, przebranżowienie, a także te bardziej ogólne.

Doradztwo zawodowe

Wciąż jest to pożądany dokument na rynku pracy. Jeśli go potrzebujesz - warto skorzystać z naszych usług. Stanowi dopełnienie CV, w którym dodatkowo podkreślamy Twoje kompetencje zawodowe i motywacje do podjęcia pracy na danym stanowisku.

Tłumaczenie

Aplikujesz do zagranicznej pracy? Oferujemy również tłumaczenie CV i listów motywacyjnych na język angielski, niemiecki, holenderski czy norweski.

Proces współpracy

Usługa krok po kroku

Krok 1.
Pierwszy kontakt
Wypełnij krótki formularz kontaktowy i dodaj informację o tym, jak możemy Ci pomóc. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.
Krok 1.
Krok 2.
Odpowiedź i wycena
Po ustaleniu szczegółów drogą mailową lub telefoniczną, otrzymasz od nas ostateczną odpowiedź i wycenę – maksymalnie w ciągu 24h.
Krok 2.
Krok 3.
Realizacja usługi
W tym czasie robimy wszystko, by Twoje nowe CV było jak najlepsze. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie i dbamy o to, by przedstawić Twoje najmocniejsze strony.
Krok 3.
Krok 4.
Dokumenty są gotowe
Po ustalonym czasie (już nawet w 24 godziny) przesyłami Ci drogą mailową gotowe dokumenty w formacie PDF! Oferujemy także przygotowanie pliku Microsoft Word (docx i doc). Tak niewiele potrzeba do otrzymania profesjonalnego CV.
Krok 4.

Napisz do nas wiadomość i daj sobie szansę na profesjonalne CV

+ 1
Zrealizowanych zleceń
1 %
Pozytywnych opinii klientów
1 %
Zaangażowania w naszą pracę