Zamawiam CV

Nasze usługi

Co oferujemy?

CV i list motywacyjny

Oferujemy usługę stworzenia profesjonalnego CV i listów motywacyjnych, niezależnie od Twojego doświadczenia. Tworzymy dokumenty zarówno pod konkretne stanowiska, jak i te bardziej ogólne.

Doradztwo zawodowe

Po stworzeniu profesjonalnego CV, otrzymasz możliwość skontaktowania się z rekruterem, który wskaże Ci możliwości rozwoju Twojej kariery zawodowej, a także pomoże Ci się przygotować na rozmowę o pracę.

Tłumaczenie

Tłumaczymy stworzone dokumenty rekrutacyjne na język angielski, niemiecki, holenderski czy norweski. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć profesjonalne CV i list motywacyjny oraz szukasz pracy za granicą.

Proces współpracy

Usługa krok po kroku

Krok 1.
Pierwszy kontakt
Wypełnij krótki formularz kontaktowy i dodaj informację o tym, jak możemy Ci pomóc. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.
Krok 1.
Krok 2.
Odpowiedź i wycena
Po ustaleniu szczegółów drogą mailową lub telefoniczną, otrzymasz od nas ostateczną odpowiedź i wycenę – maksymalnie w ciągu 24h.
Krok 2.
Krok 3.
Realizacja usługi
W tym czasie robimy wszystko, by Twoje nowe CV było jak najlepsze. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie i dbamy o to, by przedstawić Twoje najmocniejsze strony.
Krok 3.
Krok 4.
Dokumenty są gotowe
Po ustalonym czasie przesyłami Ci drogą mailową gotowe dokumenty! Tak niewiele potrzeba do otrzymania profesjonalnego CV.
Krok 4.

Napisz do nas wiadomość i daj sobie szansę na profesjonalne CV

+ 1
Zrealizowanych zleceń
1 %
Pozytywnych opinii klientów
1 %
Zaangażowania w naszą pracę