Zamawiam CV

Profesjonalne Pisanie CV

Wysłałeś kilkadziesiąt dokumentów CV do potencjalnych pracodawców, a Twój telefon nadal milczy? Wielu osobom wydaje się, że wie, jak stworzyć profesjonalne CV, i że to banalnie proste.

Nic bardziej mylnego, ponieważ profesjonalne CV na etapie rekrutacji ma ogromne znaczenie; powinno zrobić dobre pierwsze wrażenie i przykuć uwagę osoby rekrutującej. Rekruterzy są zmęczeni oglądaniem setek podobnych CV. Jeśli nie wiesz jak napisać profesjonalne CV – sprawdź poniższy artykuł związany z pisaniem CV.

Pisanie profesjonalnego CV- szablony CV dla różnych zawodów

Zastanawiasz się jak powinno wyglądać profesjonalne CV? Wysyłanie tego samego CV do każdej firmy to kiepski pomysł, dlatego zasadniczo nie istnieje uniwersalne dobre CV. Pisanie CV na zamówienie to kilkuetapowa praca. Tworząc taki dokument CV należy wziąć pod uwagę kluczowe informacje, czyli konkretne stanowisko (nazwa stanowiska) i branżę. 

W każdej ofercie pracy są odrębne wymagania,  skupienie się na nich pozwoli wyodrębnić te kompetencje, najbardziej poszukiwane przez pracodawcę. Profesjonalne CV jest coraz częściej wybierane przez osoby, które nie mają doświadczenia lub nie wiedzą jak wyróżnić się na rynku pracy i zaprezentować swoje umiejętności. 

Dla kogo CV?

Tworzymy Curriculum Vitae (CV) dla wielu branż i różnego doświadczenia zawodowego, począwszy od CV dla stanowisk fizycznych poprzez prawników, lekarzy czy CV dla prezesów firm.

Każde zamówienie profesjonalnego CV traktujemy indywidualnie, analizujemy specyfikę branży, tłumaczymy dokumenty CV na język niemiecki i język angielski, a nowe CV kreujemy w formacie PDF i nie tylko. Chcesz mieć profesjonalne CV, ale nie wiesz, jak się za to zabrać i nie masz doświadczenia?

Skuteczne CV na zamówienie to pierwszy krok ku wymarzonej pracy i realna szansa na rozmowę kwalifikacyjną.

Zainteresowało Cię profesjonalne CV? Wykorzystaj przewagę na rynku pracy, zamawiając skuteczny życiorys zawodowy – stworzony przez specjalistów.

Szablony CV - MS Word

Jeśli potrzebujesz profesjonalne CV na zamówienie we formacie MS Word, to jak bardziej jest to możliwe. Posiadamy własne szablony CV w pełni edytowanym pliku Word.

Zastanawiasz się, jak napisać profesjonalne CV?

Zadaniem skutecznego CV jest wzbudzenie zainteresowania i zachęcenie pracodawcy, aby zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną. To Twoje „pięć minut”, a w rzeczywistości kilka sekund – podczas selekcji dokumentów CV w pierwszym etapie rekrutacji. Zastanawiasz się,  czy warto wydać pieniądze, gdy przecież samemu poradzisz sobie w pisaniu CV? Gwarantujemy, że warto, a inwestycja w CV na zamówienie zwróci się bardzo szybko.

Co zyskujesz skutecznym CV?

Skuteczne CV na zamówienie – Co zyskujesz? Profesjonalne przygotowanie w pierwszym etapie rekrutacji, komfort psychiczny, cenny czas i maksymalne zwiększenie szansy na zatrudnienie, niezależnie czy szukasz pierwszej pracy czy zmieniasz stanowisko. Profesjonalne CV przedstawi przekonywująco Twoją historię zawodową.  Nadal chcesz samodzielnie napisać CV?

Kompleksowe usługi profesjonalnego pisania cv i listów motywacyjnych

Być może pierwszy raz bierzesz się za pisanie CV i nie wiesz, jak ma wyglądać profesjonalne CV i list motywacyjny, a może potrzebujesz zaktualizować dokument CV po kilku latach nowego doświadczenia?

Zastanawiasz się, jak znaleźć wymarzoną pracę na danym stanowisku, która zapewni Ci realizację Twoich ambicji i spokojne życie na poziomie?

W Internecie możesz znaleźć gotowe wzory CV, z których korzysta większość osób, jednak są one zbyt ogólne i nic nie mówią o Tobie potencjalnemu pracodawcy. Skuteczne CV i list motywacyjny są szyte na miarę Twojej osoby – konkretne i spersonalizowane. Rynek pracy jest dynamiczny i zmienia się z roku na rok, także trendy dotyczące dokumentów rekrutacyjnych, w tym CV.

Wiele osób nie wie, jak opisać swoje doświadczenie zawodowe w CV i przedstawić się z jak najlepszej strony, decydują się wtedy na pomoc profesjonalistów i zamówienie skutecznego CV.

Pisanie LM

Usługa pisania CV na zamówienie zwiększa Twoje szanse na rynku pracy i wyróżnia spośród wielu kandydatów na dane stanowisko. Kilkuletnie, profesjonalne doświadczenie i setki zadowolonych klientów, pokazało nam, że wiemy jak napisać profesjonalne CV, ale także list motywacyjny, który ma rozwinąć Twoje CV, być przysłowiową „kropką nad i”, wywołać u pracodawcy myśl – potrzebujemy takiej osoby!

Usługa pisania profesjonalnego listu motywacyjnego to stworzenie na zamówienie dokumentu, który pracodawca chce przeczytać do końca. To autentyczny wizerunek osoby, oferującej konkretne wartości dla nowej pracy.

Jak napisać dobre CV?

Zastanawiasz się, jak wygląda dobre CV dla osób z bogatym doświadczeniem? Tak jak w przypadku pozostałych – jest merytoryczne, przejrzyste i zwięzłe. Skupmy się na konkrecie – zwięzłość w przypadku CV osób z dużym doświadczeniem jest kluczowa, bowiem pracodawca ma z reguły kilka chwil, by się zapoznać z dokumentem i szybko znaleźć potrzebne informacje. 

Zanim rozpoczniemy pisanie CV wyodrębnimy Twoje najmocniejsze atuty, by wywrzeć ogromne wrażenie na rekruterze, przetłumaczymy CV na język angielski – jeśli wymaga tego pracodawca. Zajmujemy się także CV w języku niemieckim czy CV po norwesku.

Gwarancja skuteczności CV

Zamówienie skutecznego CV to gwarancja zwrócenia na siebie uwagi potencjalnych pracodawców i dobre przygotowanie na zadawane pytania w późniejszym etapie rekrutacji.

W profesjonalnym CV historia zawodowa i konkretne umiejętności są niezmiernie ważne, jednak pamiętaj, że dobre Curriculum Vitae (CV) jest Twoją wizytówką i stanowi wstęp do rozmowy kwalifikacyjnej. Każde CV powinno rozpoczynać krótkie podsumowanie zawodowe.

Natomiast kluczowe informacje to życiorys zawodowy oraz umiejętności. Ważna jest także szata graficzna (wszak każdy człowiek to wzrokowiec). Przyciągnięcie uwagi osoby rekrutującej to połowa sukcesu, ale nie tylko szata zdobi człowieka jak mawia przysłowie. Skuteczne CV zawiera poprawną stylistykę i gramatykę wypowiedzi, a treść ma jasny i merytoryczny przekaz.

Więcej informacji co do wyglądu CV i tego co tam powinno być – znajdziesz w tym artykule pt.: Jak powinno wyglądać CV?

Usługa krok po kroku – jak wygląda realizacja profesjonalnego CV?

Chcesz mieć skuteczne CV, które pozwala znaleźć pracę i wybrałeś pisanie CV na zamówienie?- poznaj jak będzie wyglądała nasza współpraca.

1 – Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie, abyśmy mogli dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc. Możesz także nam wysłać swój profil linkedin, abyśmy stamtąd wzięli informacje do CV.

2 – Po uzyskaniu niezbędnych informacji w ciągu maksymalnie 24 godzin przesyłamy mailowo wycenę usługi profesjonalnego CV.

3 – Następnie przystępujemy do realizacji zamówienia, analizujemy przesłane informacje,  pod uwagę brana jest cała historia zawodowa i umiejętności. Profesjonalne CV może zawierać kod QR, który obsługuje profil LinkedIn w Internecie.

4 – Po umówionym wcześniej czasie przesyłamy drogą mailową dokumenty w pliku PDF oraz jeśli taka jest Twoja wola – w MS Office.

Pisanie CV nie idzie Ci zbyt dobrze? Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem, a efekt – profesjonalnego CV przekroczy Twoje oczekiwania!

Nasz doświadczony zespół przygotuje dopasowane i indywidualne – profesjonalne CV zorientowane na Twoje osiągnięcia.

biznesowa wizytowka

Zainteresowało Cię profesjonalne CV? Wykorzystaj przewagę na rynku pracy, zamawiając skuteczny życiorys zawodowy – stworzony przez specjalistów.