Zamawiam CV

Case Study

CV dla Managera Restauracji

Pan Michał zgłosił się do nas w celu stworzenia profesjonalnego CV. Jego historia jest podobna do wielu naszych innych klientów, którzy korzystają z oferowanych przez nas usług.

Nasz Klient przez ponad 5 lat pracował jako kucharz w jednej z restauracji na rynku dużego polskiego miasta. Udało mi się awansować na stanowisko szefa kuchni, a po upływie blisko 4 lat poczuł, że to czas, w którym czuje się na tyle pewnie i swobodnie w zarządzaniu, że pragnie spróbować swoich sił w prowadzeniu restauracji na stanowisku Managera.

Niestety firma, dla której pracował, nie chciała zmieniać kadry kierowniczej, więc nasz Klient nie mógł liczyć na dalszy rozwój w ówczesnym miejscu zatrudnienia. Wobec tego samodzielnie stworzył CV i rozpoczął aplikowanie na ogłoszenia oferujące pracę na stanowisku Managera Restauracji – niestety bezskutecznie. Po kilku miesiącach aktywnego poszukiwania pracy i rozesłania około 60 zgłoszeń – otrzymał jedynie dwie odpowiedzi.

Po tym czasie Pan Michał skontaktował się z nami i zamówił stworzenie profesjonalnego CV.

CV Klienta
CV stworzone przez nas

Realizacja zlecenia

Po uzgodnieniu szczegółów rozpoczęliśmy pracę nad nowym CV Pana Michała. Przeanalizowaliśmy kompetencje, jakie zdobył podczas kariery zawodowej oraz edukacji, a także porównaliśmy je z aktualnymi ofertami pracy, by wiedzieć, na czym konkretnie się skupić.

Już po prawie 5 dniach roboczych nasz Klient otrzymał od nas wysokiej jakości dokument i rozpoczął poszukiwania pracy na nowo – także w miejscach, do których już wcześniej aplikował. W ciągu jednego miesiąca wysłał około 20 zgłoszeń – aż na 17 z nich otrzymał informację zwrotną, która zawierała zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Obecnie Pan Michał pracuje jako Manager Restauracji w jednym z większych polskich miast i planuje dalej rozwijać swoje kompetencje zawodowe z zakresu zarządzania gastronomią.

Potrzebujesz profesjonalnego CV?