Zamawiam CV

Case Study

CV dla specjalisty ds. marketingu

Pani Magda zgłosiła się do nas w celu stworzenia profesjonalnego CV. Jej historia jest podobna do wielu naszych innych klientów, którzy korzystają z oferowanych przez nas usług.

Nasza Klientka od 10 lat pracowała w marketingu na szeregowym stanowisku, jednocześnie dorabiając jako przedstawicielka handlowa w znanej marce Avon, gdzie wykorzystywała swoje zdolności w zakresie reklamy i promocji. Pani Magda dążyła do rozwoju zawodowego, po 10 latach w jednej firmie zdecydowała się wysyłać CV na stanowiska starszej specjalistki ds. marketingu w większych przedsiębiorstwach. Jednak bezskutecznie. Nasza Klientka na 40 aplikacji otrzymała zaledwie jedno zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie warunki finansowe nie były dla niej odpowiednie.

Pani Magda nie mogła poświęcić zbyt wiele czasu na budowę swojego CV i umieściła w nim ogólne informacje, które niewiele mówiły o jej prawdziwych kompetencjach. Po kilku miesiącach poszukiwania pracy stwierdziła, że potrzebuje nowego, profesjonalnego dokumentu.

Po tym czasie Pani Magda skontaktowała się z nami i zamówiła stworzenie profesjonalnego CV.

stare cv klientki CV Klientki
nowe cv klientki CV stworzone przez nas

Realizacja zlecenia

Po uzgodnieniu szczegółów rozpoczęliśmy pracę nad nowym CV Pani Magdy. Przeanalizowaliśmy kompetencje, jakie zdobyła podczas kariery zawodowej oraz edukacji, a także porównaliśmy je z aktualnymi ofertami pracy, by wiedzieć, na czym konkretnie się skupić.

Już po prawie 4 dniach roboczych nasza Klientka otrzymała od nas wysokiej jakości dokument i rozpoczęła poszukiwania pracy na nowo – także w miejscach, do których już wcześniej aplikował. W ciągu jednego miesiąca wysłała około 15 zgłoszeń – aż na 12 z nich otrzymała informację zwrotną, która zawierała zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Obecnie Pani Magda pracuje jako Senior Marketing Specialist dla jednej z większych firm w Polsce, gdzie rozwija swoje kompetencje zawodowe w zakresie marketingu online, a w przyszłości będzie mogła objąć stanowiska kierownicze związane z projektowaniem kampanii reklamowych.

Potrzebujesz profesjonalnego CV?