Zamawiam CV

Ile kosztuje usługa pisania CV?

Na aktualnym rynku pracy trzeba posługiwać się poprawnie przygotowanymi dokumentami aplikacyjnymi. W Internecie jest wiele ofert firm gotowych na zamówienie stworzyć życiorys zawodowy (cv) czy list motywacyjny. Dość zróżnicowane są także koszty realizacji tego typu zleceń.

W poniższym artykule prezentujemy porównanie cen co do pisania CV i wyjaśniamy, z jakim wydatkiem należy się liczyć, aby pozyskać profesjonalne CV, tj. takie, które odpowiednio zaprezentuje Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności, zdoła zainteresować rekrutera lub potencjalnego pracodawcę i spowoduje zaproszenie do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. A to już tylko jeden krok do podjęcia wymarzonej pracy!

Koszt usługi pisania CV - Porównanie cen usług pisania CV

Napisać profesjonalne CV nie jest wcale tak łatwo i nie sprosta temu zadaniu najprostszy dostępny kreator online. W skutecznym Curriculum Vitae (CV) muszą znaleźć się bowiem umiejętnie wybrane elementy Twojego doświadczenia zawodowego, przygotowanie edukacyjne do wykonywania danej pracy, nazwy kursów, mocne strony i inne niezbędne informacje.

Wprawdzie koszt usługi pisania CV zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, ale wzory cv przygotowane w takiej cenie są zazwyczaj mało skuteczne w drodze do objęcia wymarzonego stanowiska. Warto o tym pamiętać, ciesząc się, że mogę mieć tanio CV.

Oczywiście na wybranych stronach internetowych dostępne są także profesjonalne szablony cv. Jednak także i one wymagają wkładu pracy własnej pod kątem dopasowania życiorysu zawodowego do wymagań zamieszczonych w ofercie pracy. Brakuje im tego co najważniejsze w cv, czyli skuteczności.

Wszystko czego potrzebujesz, aby napisać skuteczne CV

Niejednokrotnie się pewnie przekonałeś, że szukanie pracy jest nie takie proste, a najpewniejszy i najwygodniejszy sposób na wyróżnienie właśnie Twojej oferty na tle ofert innych kandydatów to kompleksowa usługa pisania cv. Ale nie byle jakiego cv, tylko cv profesjonalnego.

Koszt takiej usługi może wynosić kilkaset złotych. I choć może się wydawać, że to znaczący wydatek, to w rzeczywistości jest jedynym, który warto ponieść w dążeniu do pozyskania lepszego, bardziej stabilnego, czy lepiej wynagradzanego zatrudnienia.

W ramach wspomnianej powyżej usługi pisania cv otrzymasz gotowy do wydruku dokument w formacie pdf oraz jego pierwowzór stworzony w MS Word. Taki dokument będziesz mógł przedłożyć bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy lub przesłać rekruterowi drogą online.

Zainteresowało Cię profesjonalne CV? Wykorzystaj przewagę na rynku pracy, zamawiając skuteczny życiorys zawodowy – stworzony przez specjalistów.

Od czego zależy koszt napisania CV?

Na koszt napisania profesjonalnego CV składa się wiele czynników. Do najważniejszych zalicza się to, jak długą drogę zawodową posiadasz, na jaki rodzaj stanowiska aplikujesz, w jak szybkim czasie potrzebujesz pozyskać gotowy dokument oraz czy chcesz, abyśmy przełożyli go dla Ciebie dodatkowo na język angielski czy język niemiecki, norweski.

Wszystkie potrzebne informacje pozyskujemy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie – w zależności od tego, która forma kontaktu jest dla Ciebie wygodniejsza i bardziej odpowiednia.

Podsumowanie zawodowe: Twoje atuty, Twoja historia

Przygotowane przez naszych ekspertów dokumenty aplikacyjne (profesjonalne CV czy list motywacyjny) każdorazowo uwzględniają rodzaj stanowiska, o które się ubiegasz. Zlecając nam napisanie skutecznego cv, nie musisz martwić się o swoje różnorodnie przebiegające doświadczenie zawodowe czy niewystarczające umiejętności.

Z przedstawionych nam danych wybierzemy kluczowe informacje i na ich podstawie opracujemy wyczerpujące podsumowanie zawodowe.

Na indywidualne zamówienie możemy także stworzyć dla Ciebie zawodowy profil LinkedIn oraz podsunąć Ci gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Przy tak rozbudowanych działaniach, bez żadnych wątpliwości trafisz wreszcie na właściwą dla siebie rozmowę kwalifikacyjną i wyróżnisz się na tle innych kandydatów ubiegających się o pożądane przez Ciebie stanowisko. Świadczą o tym informacje zwrotne od klientów, którym tworzyliśmy CV. To właśnie przez nas stworzone cv doprowadziło ich do tej pracy, którą chcieli zdobyć.

Przykłady cen za profesjonalne CV i list motywacyjny

Skuteczne CV wymaga zaangażowania, poświęcenia czasu i rekrutacyjnej wiedzy. Oczywistym jest zatem, że pisanie cv musi kosztować, a ta inwestycja zaczyna się już od 199 złotych – tak przynajmniej jest, jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług tworzenia profesjonalnego cv.

Niemniej usługa dostępna na naszej stronie internetowej jest opłacalna niemalże w 100%. Potencjalny pracodawca otrzymuje bowiem w stworzonej w przejrzystym formacie pdf lub MS Word aplikacji – kandydaturę, której nie sposób nie zauważyć.

Opinie kreator CV

W pisaniu CV teoretycznie pomaga nam kreator cv, dzięki któremu powstające szablony są dopasowane do stanowiska i powodują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Ale to tylko wersja teoretyczna, gdyż stworzenie CV za pomocą kreatora cv sprawia, że nasze cv jest co najwyżej poprawne. A przepaść pomiędzy poprawnym, a w pełni profesjonalnym CV jest ogromna.

Samodzielna praca nad cv przebiega szybko i łatwo, ponieważ narzędzie wyszczególnia wszystkie sekcje oraz proponuje przygotowane i gotowe do użycia treści. Jak już jednak wspomnieliśmy – jest to bardzo zdradliwe pod kątem profesjonalnego cv.

Istnieje też oczywiście możliwość dodania dodatkowych komórek lub użycia własnych opisów. Gotowy i dopracowany dokument można pobrać w najbardziej popularnych formatach i przesłać go mailem lub wydrukować i osobiście złożyć u pracodawcy.

Wiele szablonów cv do wyboru

W Internecie nietrudno także o prostsze i jednocześnie tańsze wzory cv, ale warto pamiętać, że są to narzędzia bardzo ogólne i na ogół niedające możliwości stworzenia skutecznego cv. Wówczas usługa kosztuje około kilkudziesięciu złotych za takie cv. Tak jak kreator cv, tak szablony cv – tzw. „gotowce” – pozostawiają siłą rzeczy wiele do życzenia.

Inwestycja ta nie zawsze przynosi jednak oczekiwane rezultaty jakie pokładamy w cv. Zwykły kreator cv, który nie uwzględnia wymagań aktualnego rynku pracy i nie dostosowuje tworzonego dokumentu do indywidualnych potrzeb, a także (w razie potrzeby) nie dokonuje sprawnego tłumaczenia na język angielski, nie jest bowiem w stanie napisać cv, które wywołałoby oczekiwane wrażenia pracodawcy.

Najważniejszy punkt wyjścia: gdzie stworzyć CV? Kreator CV?

Najtańsze pisanie cv to usługa o koszcie rozpoczynającym się już od zaledwie kilkudziesięciu złotych (np. 40 zł). Niestety także i w tym przypadku nasze cv nie będzie profesjonalne i raczej nie pomoże nam w pozyskaniu wymarzonej pracy. Może znajdziemy kreator cv za jeszcze mniej, ale zadajmy sobie pytanie czy naprawdę chcemy oszczędzić na swojej karierze.

Stworzone za tę kwotę szablony najczęściej nie są dopasowane do konkretnego stanowiska, nieodpowiednio prezentują posiadane doświadczenie, pomijają istotne umiejętności i nie charakteryzują się cechami, które posiada dobre cv.

Twoje nowe CV

Warto, abyś pamiętał, że Twoje CV przygotowane przed kilku czy kilkunastu laty, wraz z upływem czasu, traci nie tylko aktualność, ale również pożądaną dziś wartość.

Obecny rynek nie jest pobłażliwy i z góry narzuca określone kryteria pisania cv. Niewystarczające jest już samo zaprezentowanie przebiegu zatrudnienia wraz z przypisanymi datami.

Profesjonalne CV musi zawierać wiele innych dodatkowych informacji, a także posiadać odpowiednią szatę graficzną i prawidłowy układ poszczególnych sekcji.

Jeśli zatem posiadasz cv, które niegdyś uchodziło za poprawne, to z dużym prawdopodobieństwem nie sprosta ono obowiązującym aktualnie wymaganiom.

Lepiej więc nie ryzykować utraty możliwości objęcia wymarzonego stanowiska zawodowego i przed złożeniem aplikacji dostosować swoje cv przynajmniej do najważniejszych ultimatów stawianych przez pracodawców.

Jak powinno wyglądać profesjonalne CV?

Tworzenie profesjonalnego CV nie jest zadaniem banalnym i warto powierzyć ten proces doświadczonym specjalistom, którzy z niejednego pieca CV jedli:)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, przejrzyj naszą stronę internetową lub wejdź na nasz profil LinkedIn.

Jesteśmy pełnym doświadczenia zespołem, piszącym skuteczne cv w rozsądnych cenach. Posiadamy fachową wiedzę, stosowne umiejętności oraz sprzyjające aktualnym wymaganiom rynku pracy szablony cv.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz także przejrzyste szablony, z których możesz skorzystać, aby samodzielnie napisać dobre CV.

Jak napisać profesjonalne CV – krótki poradnik doskonałego pisania

Poniżej krótkie i syntetyczne informacje na temat tego, jak pisać skuteczne cv, czyli jak prezentować swoje doświadczenie i umiejętności, aby pracodawca nie przeszedł obojętnie wobec Twojej aplikacji.

Dobrym narzędziem jest odpowiedni kreator cv, który usprawnia pracę nad dokumentami aplikacyjnymi sugerując sposób ich wykonywania. Jednak równie dobre cv można stworzyć także i bez niego, mając odpowiedni szablon CV. Chodzi po prostu o to, aby CV miała odpowiednią strukturę – było przede wszystkim przejrzyste.

Zacznij od uporządkowania swojego doświadczenia zawodowego i przyporządkuj każdemu z okresów zatrudnienia daty rozpoczęcia i zakończenia.

Pamiętaj o przedstawieniu obowiązków wykonywanych przez Ciebie na danym stanowisku – koniecznie wpisz do CV najważniejsze z nich! Temat rozpisania obowiązków jest bardzo szeroki, to nie jest tak, że wymieniamy obowiązki i nagle mamy profesjonalne cv. Odpowiednie zbudowanie sekcji z obowiązkami wymaga wiedzy i doświadczenia.

Wymień też ukończone szkoły oraz zaprezentuj posiadane kwalifikacje, sfinalizowane kursy i zdobyte certyfikaty.

Nie zapomnij wyszczególnić umiejętności (kompetencji miękkich), które posiadasz – to bardzo ważny element Twojego życiorysu zawodowego.

Zdecydowanie więcej informacji znajdziesz w naszych pozostałych artykułach, gdzie podjęte tematy są rozwinięte:

Historia zatrudnienia: doświadczenie zawodowe

Na koniec tworzenia cv konieczne jest opracowanie sekcji zawierającej podsumowanie zawodowe. Takie podsumowanie to nic innego, jak najważniejsze walory kandydata, wyciągnięte z jego historii zatrudnienia. Brzmi prosto, ale wcale takie ładne nie jest. Zbudowanie i stworzenie w pełni profesjonalnego podsumowania wymaga sporo wysiłku, lecz przede wszystkim odpowiedniej wiedzy.

Ujmując rzecz nieco inaczej – są to najistotniejsze dla stanowiska, na które aplikujesz – informacje o Tobie. We wzmiance podsumowującej Twój życiorys zawodowy nie powinno zabraknąć słów uwypuklających posiadane przez Ciebie kwalifikacje i umiejętności.

Dobrze stanie się, jeśli w tym miejscu określisz w latach długość swojego stażu zawodowego zgodnego ze stanowiskiem, o które się ubiegasz oraz użyjesz określeń takich jak: wykwalifikowany, specjalizujący się, profesjonalny, nastawiony na rozwój, o ponadprzeciętnych umiejętnościach etc.

Czy wiesz, że szukanie pracy jest trudne?

Znalezienie dobrego zatrudnienia rzeczywiście nie jest w dzisiejszych czasach zadaniem prostym. Dlatego tak ważne jest poprawnie przygotowane CV, w którym nie powinno zabraknąć żadnej z wymaganych przez pracodawców sekcji.

Teoretycznie jest oczywistym, że szczegółowe dane osobowe i kontaktowe to obowiązkowe elementy każdego CV, a jednak niektórym z nas zdarza się zapomnieć o podaniu chociażby adresu email.

Zastanawiasz się, jakie zdjęcie dołączyć do CV? Czy jest ono konieczne? Na to pytanie odpowiadamy w oddzielnym artykule (wystarczy kliknąć).

Podsumowanie

W tym artykule krótko przedstawiliśmy różne możliwości co do stworzenia CV. Warto zaznaczyć, iż nie wszystkie sprawią, że Twoje CV będzie najlepsze z możliwych. Kwoty za cv rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych, warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – czy nie warto zainwestować w profesjonalnego i skuteczne cv? Koszty nie są bardzo wysokie – stworzenie przez nas takiego CV to inwestycja już od 199 złotych. Dzięki temu masz pewność, że maksymalnie zwiększasz swoje szanse na dostanie się na właśnie tę rozmowę kwalifikacyjną, której pragniesz.

Jeśli masz wątpliwości, pytania – możesz śmiało do nas napisać, a na pewno Ci pomożemy.

biznesowa wizytowka

Zainteresowało Cię profesjonalne CV? Wykorzystaj przewagę na rynku pracy, zamawiając skuteczny życiorys zawodowy – stworzony przez specjalistów.