Zamawiam CV

Jak napisać CV?

Warto znać odpowiedź na to pytanie, bowiem...

...profesjonalne CV to aż 70% więcej szans na lepszą pracę! 

Są dwie możliwości:

Doskonale rozumiemy osoby, które chcą mieć znakomitą pracę i wiedzą, że CV to nie jest tylko zwykły kawałek papieru. To coś więcej, co może być przepustką do tej pracy. 

Wówczas to kosztuje, jest to pewna inwestycja, która na pewno się zwróci. Ma się też 100% pewności, że dokumenty będą wykonane w pełni profesjonalne. A szanse na lepszą pracę rosną o ponad 70%

Można wykonać CV samemu. Wtedy zaś płaci się swoim czasem, ale nie pieniędzmi. Jakie będą rezultaty? Bardzo różne. Jednak wiele osób nie wie, jak napisać cv, które okaże się skuteczne i profesjonalne.

PORÓWNANIE

Współpraca czy działanie samemu?

Dokonajmy zatem bardzo prostego porównania dwóch możliwości, jakie mamy. 

Dane przemawiające za współpracą:

img_home
team3

INDYWIDUALNOŚĆ

Gdy działa się samemu

Jak napisać CV? To pytanie nurtuje wiele osób, które stoją na początku swojej drogi zawodowej lub po prostu po długim czasie na nowo poszukują pracy. Każdy jest w stanie napisać dobre CV. Dziś, na tak dynamicznym rynku, wszyscy chcą się wyróżnić, sprawić, by to właśnie jego CV zaciekawiło rekruterów, co będzie wiązało się z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Jednak co tak naprawdę sprawia, że Twoje CV się wyróżnia? Jakich informacji poszukują rekruterzy? Jak wyeksponować Twoje doświadczenie zawodowe?

Czy nie warto zatem zainwestować około 150 zł?

Jedne z opinii, z których jesteśmy najbardziej dumni są takie:

„Bardzo ale to bardzo dziękuję. Wszystko jest nieprawdopodobnie profesjonalne. Jest pod ogromnym wrażeniem. Bardzo chętnie zostanę z Państwem w kontakcie oraz zamierzam rekomendować wśród znajomych Wasze usługi. Jeszcze raz dziękuję”

„Chciałem bardzo podziękować za zrobienie Cv, dostałem pracę. Pan na rozmowie rekrutacyjnej zadał mi nawet pytanie, kto pisze tak dobre CV :)”

team7

O NAS

Pasja, doświadczenie
i wiedza

Wieloletnie doświadczenie pisania CV na rynek polski, a także i zagraniczny pozwala nam dzielić się wiedzą i realizować napjbardziej wymagające zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań. W swojej historii tworzyliśmy dokumenty dla sportowców, kierowników, dyrektorów, lekarzy, magazynierów, operatorów linii produkcyjnej, programistów czy dziennikarzy. Staramy się analizować specyfikę każdej branży i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Stworzyliśmy setki dokumentów i naprawdę wiemy, jak poprawnie napisać CV.

NASZE USŁUGI

Kompleksowe usługi najwyższej jakości

Oferujemy wachlarz usług dotyczących tworzenia CV, pisania listów motywacyjnych, a także tłumaczenia dokumentów. Nasi specjaliści są w stanie dokonać szybkiej wyceny i udzielić trafnej odpowiedzi na wysokim poziomie. Dajemy wszystko to, czego sami byśmy oczekiwali jako klienci.

blog3

Profesjonalne CV

Mamy bogate doświadczenie w pisaniu róznego rodzaju CV. Pomożemy również Tobie.

List motywacyjny

Wciąż jest to pożądany dokument na rynku pracy. Jeśli go potrzebujesz - warto skorzystać z naszych usług.

Tłumaczenie

Aplikujesz do zagranicznej pracy? Oferujemy również tłumaczenie CV i listów motywacyjnych na różne języki.

Napisz do nas wiadomość i daj sobie szansę na profesjonalne CV

Proces współpracy

Usługa krok po kroku - jak wygląda realizacja?

Wypełnij krótki formularz kontaktowy i dodaj krótką informację o tym, jak możemy Ci pomóc. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Po ustaleniu szczegółów drogą mailową lub telefoniczną, otrzymasz od nas ostateczną odpowiedź i wycenę – maksymalnie w ciągu 24h.

W tym czasie robimy wszystko, by Twoje nowe CV było jak najlepsze. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie i dbamy o to, by przedstawić Twoje najmocniejsze strony.

Po ustalonym czasie przesyłami Ci drogą mailową gotowe dokumenty! Tak niewiele potrzeba do otrzymania profesjonalnego CV. Teraz możesz przesłać swój dokument potencjalnemu pracodawcy. Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, gdyż jest wiele różnych zmiennych. Rodzaj dokumentów, ewentualne tłumaczenie, lata doświadczenia, skomplikowanie tematu.

Standardowy czas to do 3 dni roboczych. Opcja express to 24h. Czas jest liczony od uzyskania od Państwa wszelkich niezbędnych informacji.

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu nasz zespoł rozpoczyna pracę. W wyjątkowych sytuacjach – można umówić się na płatność 50 na 50.

Zobacz sekcję wyżej na tej stronie:)

KONTAKT Z NAMI

Czekamy na wiadomość od Ciebie, aby przygotować Twoje profesjonalne CV.